logo

O nás

Pár zajímavostí o nás

a naší historii

Jak to všechno začalo

Cukrárna U Antona patří k Chocni neodmyslitelně od devadesátých let. Založili ji manželé Antonovi a už od samého začátku se specializovali na tehdy „novou“ kopečkovou zmrzlinu a domácí zákusky z kvalitních surovin. Ve zpracování těch nejlepších surovin pokračujeme po celou dobu fungování cukrárny. Poctivá cukrařina je základ naší práce.

Provozovatel cukrárny

Jakub Karpíšek

Jmenuji se Jakub Karpíšek a už jako malý kluk jsem snil o své kavárně, kam lidé přijdou za zážitkem z vynikající kávy, posedět s přáteli či rodinou. Kde budou moci ochutnat zákusky a zmrzlinu z nejkvalitnějších surovin. Nikdy jsem nechtěl „prodávat“, ale zprostředkovat pohodu, zážitek, potěšit chuťové buňky osobním a poctivým přístupem ke každému, kdo k nám přijde.

Není větší odměny pro mě osobně i celý tým cukrárny než, že se k nám naši zákazníci vrací, protože jim je u nás dobře.

Těšíme se na vás

Prostředí cukrárny ctí její historii a náš osobitý přístup se prolíná vnitřním prostředím i venkovní zahrádkou s posezením v zeleni, kde můžete zapomenout na shon ulice. V letních měsících se osvěžit na zahrádce ledovou domácí limonádou a v zimě zahřát vyhlášeným zázvorovým čajem při posezení uvnitř.